Hakkımızda

Soyer – Pasta, Kurabiye, Sütlü Tatlı

Soyer Gıda; değerli iş ortaklarımıza ve değerli müşterilerine doğal, sağlıklı ve lezzetli ürünler sunmak amacıyla kurulmuştur. Soyer Gıda kurulduğu 2011 yılından itibaren sektörde edindiği tecrübelere dayanarak faaliyetini sürdürmektedir.

İstiyoruz ki marka bilinirliğimiz kalite ve doğallığımızdan gelsin. Hedefimiz ulaşabildiğimiz siz değerli müşterilerimizde %100 güven ve memnuniyet hissi oluşturmaktır.

MİSYONUMUZ
Hiçbir ticari kazanımın kaliteli ve doğal üründen, en önemlisi insan sağlığından üstün olmadığını benimsemek, geçirdiğimiz 60 yıllık ticari hayatımızda bizim temel misyonumuz olmuştur.

Kısaca, sağlıklı ve doğal ürünler tüketmenin herkesin hakkı olduğunu düşünüyor ve tüm imkânlarımızla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

VİZYONUMUZ
Faaliyette bulunduğumuz tüm sektörlerde doğal ve sağlıklı hammaddelerden vazgeçmiyor, geleneksel yöntemlerle üretim yapıyoruz. Bu sebep ile büyük pazar paylarına sahip olamıyor, çok büyük kitlelere ulaşamıyoruz. Fakat hedefimiz ulaşabildiğimiz siz değerli müşterilerimizde %100 güven ve memnuniyet hissi oluşturmaktır.